Upravit stránku

Sázíme na věrnost

Jsme přesvědčeni, že věrnost se vyplatí, proto jsme pro všechny naše odběratele připravili věrnostní program.

Velmi si vážíme všech našich odběratelů. Uvědomujeme si, že i díky nim jsou Elektrárny Opatovice ekonomicky stabilní, ekologicky provozující a sociálně smýšlející společností. A protože si u nás ceníme nejen velkých, ale i menších zákazníků, přišli jsme s věrnostním programem, jehož cílem je několikrát ročně nabídnout všem našim odběratelům zajímavé nákupy za speciálních podmínek, které byly vytvořeny právě pro ně. V rámci programu Vaše odměna za věrnost všichni odběratelé obdrží šekovou knížku se slevami ve výši až 20% do všech e-shopů z portfolia E-commerce Holding. Do akce jsou zapojeny e-shopy jako Proděti.cz, CZC.cz, Vivantis nebo Sporty.cz a Snowboards.cz.

Pro začátek v něm naleznete zajímavé slevy do vybraných e-shopů. Abyste dostávali naše nabídky pravidelně, je třeba se do programu registrovat. Nezabere to více než minutu Vašeho času. Pro více informací klikněte ZDE.

Jan Jírovec, výkonný ředitel E-commerce Holding ke spolupráci říká: „ Jako společnost se chceme dále rozšiřovat nejen o specializované e-shopy, ale také o nové funkcionality. Partnerství s programem Vaše Odměna za věrnost velmi dobře zapadá do tohoto konceptu. Nejen že propojí současné portfolio, ale zároveň přinese zákazníkům benefity z naší velikosti. Věříme, že Vánoční nákupy ve znamení ECH jsou ta správná volba.“