Upravit stránku

Být odběratelem EOP se vyplatí. Startuje další kolo věrnostního programu.

Desítky tisíc domácností napojených na EOP obdrží začátkem října do svých poštovních schránek obálku s kompletními informacemi o věrnostním programu.

Velmi si vážíme všech našich odběratelů. Uvědomujeme si, že i díky nim jsou Elektrárny Opatovice ekonomicky stabilní, ekologicky provozující a sociálně smýšlející společností. A protože si u nás ceníme nejen velkých, ale i menších zákazníků, přišli jsme s věrnostním programem, jehož cílem je několikrát ročně nabídnout všem našim odběratelům zajímavé nákupy za speciálních podmínek, které byly vytvořeny právě pro ně.

Letošní předvánoční kolo je zaměřeno spíše regionálně, odběratelé EOP se mohou těšit na vstupenky zdarma na fotbal i basketbal, slevu na nákup kapra, pizzu zdarma či levnější vstupné do kina. Všem odběratelům EOP přijde do poštovní schránky dopis s letákem obsahujícím vše podstatné. Na každém je pak rozhodnutí, co a jak bude čerpat.

Abyste se mohli stát členy Věrnostního programu, musíte se do něj nejprve zaregistrovat. Účast ve věrnostním programu je dobrovolná a zcela bezplatná. Stačí jen vyplnit níže uvedený formulář, který vám nezabere více než 2 minuty vašeho času. A kde se tedy můžete registrovat? Formulář naleznete na stránce věrnostního programu.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti