Upravit stránku

Cenová nabídka ve třech krocích

Uvažujete o připojení na soustavu zásobování teplem (SZT)? Stačí vám pouze 3 kroky k tomu, aby jste získali cenovou nabídku.

Obsah nabídky

Na základě žádosti o připojení zpracuje úsek obchodu s teplem podle místních podmínek nabídku na připojení na soustavu zásobování teplem, a to jak po stránce technické, tak po stránce případné investiční spoluúčasti Elektrárny Opatovice, a.s. na připojení. Pracovník úseku bude zpravidla kontaktovat žadatele i osobně (telefonicky).

Odsouhlasení nabídky

V případě, že odběratel akceptuje nabídku na připojení na soustavu zásobování teplem, potvrdí tuto skutečnost společnosti Elektrárny Opatovice, a.s. písemně a dále bude postupováno ve smyslu nabídky.

Technické připojovací podmínky

Při projektování přípojky a odběrného tepelné zařízení, jejich provozu a rekonstrukcích musí být respektovány technické připojovací podmínky. Jejich konkrétní podobu naleznete v sekci PROJEKTY A PŘIPOJENÍ.

Pokud je Váš objekt již připojen na soustavu zásobování teplem (CZT), ale teplo neodebíráte a nemáte uzavřenou smlouvu na dodávky a odběr tepla, vyplňte, prosím, žádost o uzavření smlouvy a zašlete na naši adresu.

 

LokalitaTelefonE-mail
Hradec Králové466 843 162Mgr. Kůst Petr
Pardubice466 843 137Kiac Jiří
Chrudim466 843 161Brokeš Luboš
Rybitví, Lázně Bohdaneč466 843 161Brokeš Luboš
Opatovice nad Labem466 843 137Kiac Jiří
Čeperka466 843 161Brokeš Luboš

Můžete nás také oslovit pomocí žádosti o připojení, která nám o Vás poskytne základní informace. Vyplněnou žádost nám zašlete e-mailem nebo poštou na adresu:

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.