Upravit stránku

Základní informace pro zákazníky

Akciová společnost Elektrárny Opatovice, a.s. vyrábí tepelnou energii, který je používána pro ohřev teplonosného média v soustavě zásobování teplem (SZT), formou vysokoúčinné kombinované výroby elektrické energie a tepla. Zdroj tepla - opatovická elektrárna  splňuje ta nejpřísnější ekologická a ekonomická kritéria. Distribuční soustava je provozována a vlastněna společností EOP Distribuce, a.s. (DTO), jež má na starosti prodej a distribuci tepla vyrobeného v EOP.

Kam dodáváme teplo

V současné době zásobujeme ve městech Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Lázně Bohdaneč, Čeperka, Rybitví a Opatovice n.L. více než 63 000 domácností a několik stovek odběratelských subjektů z kategorie průmyslových objektů, správních, obchodních, sportovních, zdravotnických či kulturních zařízení.

Nabídka dodávky tepla

Nabízíme volnou kapacitu v dodávkách tepla pro vytápění, přípravu teplé užitkové vody, technologická zařízení a pro chlazení v lokalitách Hradec Králové, Pardubice, Chrudim a Lázně Bohdaneč a v obcích přilehlých primárnímu napáječi (Rybitví, Čeperka, Opatovice nad Labem).

Jak postupovat v případě zájmu o připojení na tepelnou síť soustavy zásobování teplem (SZT)

  • Elektrárny Opatovice - Hradec Králové - Pardubice - Chrudim

Kde dostanete informace

Žadatel vyplní elektronickou či tištěnou žádost o připojení na soustavu zásobování teplem EOP Distribuce, a.s.. Tuto žádost zašle poštou na adresu: EOP Distribuce, a.s, úsek obchodu s teplem, č.p. 478 Opatovice nad Labem, 533 45 nebo e-mailem na kcipera@eop.cz .

Vypracování nabídky

Na základě žádosti o připojení zpracuje společnost EOP Distribuce podle místních podmínek nabídku na připojení na soustavu zásobování teplem, a to jak po stránce technické, tak po stránce případné investiční spoluúčasti EOP Distribuce, a.s. na připojení. Příslušný pracovník bude zpravidla kontaktovat žadatele i osobně (telefonicky).

Odsouhlasení nabídky

V případě, že odběratel akceptuje nabídku na připojení na soustavu zásobování teplem, potvrdí tuto skutečnost EOP Distribuce, a.s. písemně a dále bude postupováno ve smyslu nabídky.

Technické připojovací podmínky

Při projektování přípojky a odběrného tepelné zařízení, jejich provozu a rekonstrukcích musí být respektovány technické připojovací podmínky. Ty jsou zveřejněny na internetových stránkách zde.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti