Upravit stránku

Dálkové teplo je stále atraktivní

EOP připojuje na své sítě 2 významné developerské projekty v Hradci Králové.

Na podzim 2015 začínáme dodávat teplo pro Aupark shopping center v Hradci Králové. Jedná se o moderní nákupní centrum se šesti podlažími, které svým lehkým obvodovým pláštěm se skleněnými plochami klade důraz na denní světlo. Lidem nabídne desítky butiků, restaurace, kavárny, sportoviště, místa pro zábavu, ale také byty a kanceláře. Zákazníci budou moci využít dvoupatrové podzemní parkoviště se 730 místy. Věříme, že k vysokému standardu služeb přispějí i dodávky tepla a teplé vody od EOP.

Dalším připojovaným projektem v 2015 je Residence Na Plachtě.  Na dlouhodobě nevyužívané bývalé skladovací ploše v sousedství areálu Petrof vyroste bytový soubor celkem dvaceti čtyřpodlažních bytových domů. Bude koncipován od viladomů s devíti byty až po větší bytové domy s třiceti bytovými jednotkami a vznikne postupně v několika etapách. V roce 2015 budou připojeny první tři bytové domy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti