Upravit stránku

Finančí dar EOP zajistí nákup nového porodního lůžka Chrudimské nemocnici

Gynekologicko-porodní oddělení vymění již nefunkční porodní lůžko za nové díky daru EOP.

V rámci již tradičního Dne zdraví v Chrudimské nemocnici předala společnost Elektrárny Opatovice, a.s. šek ve výši 300.000 Kč. Dlouhodobé partnerství nejen v oblasti zdravotnictví považuje společnost jako nedílnou součást své firemní kultury a zodpovědnosti v rámci regionu, kde působí.
„V letošním roce, jsme se rozhodli podpořit projekt pro gynekologicko-porodní oddělení. Věříme, že náš dar napomůže k dalšímu zefektivnění porodnice a hlavně pohodlí místních rodiček a maminek,“ uvedl výkonný  ředitel EOP a.s., Ing. Václav Pašek.

Slavnostního předání šeku pro chrudimskou porodnici byl také přítomen radní pro zdravotnictví Ladislav Valtr. „Velice mne těší pozornost, kterou elektrárna naší nemocnici dlouhodobě věnuje. Sponzorský dar bude využit na nákup porodního lůžka, čímž se zvýší komfort maminek, které přicházejí do chrudimské porodnice. A dobrou zprávou je, že v letošním roce jich je více než loni,“ dodává radní pro zdravotnictví Ladislav Valtr.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti