Upravit stránku

Pomáháme nejen velkým subjektům v našem regionu

Podpora malých sociálních projektů je velmi důležitá, shodli se na společném jednání zástupci EOP a náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí.

Společnost Elektrárny Opatovice, a.s. (EOP), respektive její statutární zástupce Ing. Václav Pašek, dnes předal pomyslný šek na 25 tisíc korun ředitelce pardubického denního stacionáře MIREA, Marcele Kolmanové.

„EOP v rámci svého dlouholetého programu firemního dárcovství věnuje i v letošním roce, tak jako po mnoho let předtím, několik milionů korun na řadu prospěšných účelů,“ sdělil Václav Pašek, výkonný ředitel EOP.
Předání i následná exkurze denního stacionáře proběhla za účasti náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí Mgr. Jany Hanzlíkové, která je pardubickou patriotkou. „Jsem velmi ráda, že se v tomto regionu najdou odpovědné společnosti, které dlouhodobě podporují nejen velké projekty, ale i ty malé, které mají leckdy problém financovat svůj provoz.“

Zleva: Mgr. Jana Hanzlíková, náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí, Ing. Václav Pašek, výkonný ředitel EOP, Marcela Kolmanová, ředitelka denního stacionáře MIREA.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti