Upravit stránku

Tradiční partnerství bylo opět po roce stvrzeno předáním šeku

Podpora Východočeského divadla vychází z dlouhodobé strategie financování regionálních projektů a institucí, se kterými EOP spolupracuje.

"Naše vize je být nejen spolehlivým regionálním výrobcem a dodavatelem tepla, ale také zaměstnavatelem a významným donátorem regionálních projektů v kulturní, sociální a sportovní oblasti," sdělil u příležitosti zahájení GRAND Festivalu smíchu Ing. Miloslav Decker, ředitel pro strategický rozvoj EOP. Že je toto tvrzení pravdivé, potvrdilo oficiální předání šeku na 180 tisíc Kč do rukou ředitele divadla Petra Dohnala.

GRAND Festival smíchu, pořádaný Východočeským divadlem již od roku 2001, je soutěžní přehlídkou komediální tvorby divadel České republiky. Divadla, která mohou být do soutěžní části přehlídky zahrnuta, musí splňovat jedno hlavní kritérium: jedná se o divadla repertoárová s vlastním hereckým souborem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti